Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Ankara'ya uzaklığına göre de Yurtiçi kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

sanalpaketim Ankaraiçi bölgesel aynı gün teslimat hizmeti sadece belirtilen ilçelerde ve belirli bölgelerde verilmektedir*. Sadece aşağıda listesi bulunan bölgelere firma araçlarıyla teslimat yapılabilmektedir. Saat 11:00 öncesinde verilen siparişler aynı gün, 11:00 sonrasında verilen siparişler ise ertesi gün teslim edilmektedir**. Teslimat için herhangi bir ek hizmet ücreti alınmamaktadır.

Ankara içi dağıtım yapılan bölgeler:
Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Yurtiçi Kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

sanalpaketim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 1 (Bir) en fazla 7 (Yedi) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.