Megasil Z Katlamalı Havlu 12x200'lü

Megasil
Barkod: 8681499398018
0 Yorum |
99,00 TL
71,90 TL
Stok durumu: Stokta var
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Megasil Z Katlamalı Havlu 12x200'lü

  Ürün Hakkında

  Ürün Özellikleri Nelerdir?

  Temizliğin her zamankinden daha hayati bir önem taşıdığı bu dönemde özellikle kalabalık ofisler için temizlik malzemeleri çok büyük önem taşıyor. Gün içerisinde maruz kalınan mikroplardan kurtulmak için doğru bir temizlik ve kurulama işlemi yapmak gerekiyor. Ayrıca yaşam ve çalışma alanlarının da her zaman temiz tutulması gerekiyor.

  Temizlik giderleri ofis için önemli bir masraf olsa da kaliteden ve hijyenden taviz vermeden ekonomik ürünleri kullanmak da mümkün. Megasil Z Katlamalı Havlu dispenser havlu çalışma alanları için en uygun ve ekonomik ürünlerden biridir.

  Renk Beyaz
  Kat sayısı Çift
  Paketteki yaprak sayısı 200
  Yaprak boyutları 21,5 x 24
  Kolideki paket sayısı 12
  Net koli ağırlığı  4,5 kg

  Çok sayıda insanın kullandığı ofis ortamında kumaş havluların kullanımı sağlık açısından hiç doğru değil. Bu alanlarda tek kullanımlık kağıt havluların kullanılması gerekiyor. Kağıt havlu dispenseri içinde Z şeklinde katlı halde bulunan Megasil Z Katlamalı Havlu isteğe bağlı olarak tek tek çekilerek kullanılıyor. Bir pakette, 21,5 cm x 24 cm boyutlarında 200 adet yaprak bulunuyor. bir kolide ise 12 adet paket mevcut.

  İş yeri gibi toplu kağıt havlu tüketiminin çok yoğun olduğu alanlarda kullanmak için çok uygun olan kağıt havlu özel dokusu sayesinde üst düzey bir emiciliğe ve dayanıklılığa sahip.Megasil Z Katlamalı Havlu, ellerinizi yıkadıktan sonra tam bir kurulama deneyimi sunuyor. Kalın, dayanıklı ve yumuşacık yapısıyla cildinize asla zarar vermiyor. Ayrıca sağlığınıza olumsuz etki edecek hiçbir malzeme de içermiyor. Çift katlı tasarımıyla Selpak kağıt havlu sıvıyla temas halinde dağılmıyor, parçalanmıyor.

  Megasil Z Katlamalı Havlu ofiste, otelde, kafede, restoranda, hastanede, endüstriyel mutfakta ve diğer tüm iş alanlarında rahatlıkla kullanılabilecek kaliteye ve yeterliliğe sahip.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.